Meghan Markle’dan Prens Harry’ye fotoğraf engeli

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin sansasyonel çifti ile ilgili medyaya yansıyan tuhaf anlar, Meghan Markle’ın kimliği belirsiz bir kadının Prens Harry’nin yanında poz vermemesini istediğini gösteriyor. 

Royal Salute Polo Challenge’taki takım zaferini kutlamak için gösterişli bir kupayla poz veren Prens Harry’ye ve Meghan Markle, yanlarına gelen isimsiz bir kadınla fotoğraf çektirmek konusunda sorun yaşadı. Instagram’da paylaşılan anlarda Markle, fotoğraf çektirirken beyaz elbiseli bir kadına kocasının yanında durmamasını belirtiyor gibi görünüyor.

İkili sahnedeyken, kimliği belirsiz kadın da fotoğraf çekimi için sahneye çıktı ve hemen Prens’in sağ tarafına doğru ilerledi. Markle ise hemen sahnedeki grubu yeniden konumlandırmaya çalıştı.

Eski aktrisin dost canlısı ama ısrarcı bir ses tonuyla defalarca “Buraya gelmek ister misin?” diye sorduğu duyuldu. Kadın yer değiştirmeden önce Markle sorusunu üç kez tekrarlamak zorunda kaldı.

Bu olaylar yaşanırken Prens ise herhangi bir şeyin farkında değilmiş gibi görünüyordu. Bir eliyle kupayı tutarken bir eliyle Meghan’ın beline sarılarak poz vermeye devam etti.

Miami maçında Prens, 2006 yılında kurucularından olduğu bir hayır kurumu olan Sentebale için para topladı. Sentebale, HIV/AIDS teşhislerinden etkilenen gençlere, özellikle de Güney Afrika ülkesi Lesotho’da yaşayanlara yardım etmeyi amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir